Fizykoterapia

W ramach tej metody wykorzystujemy do leczenia prąd elektryczny. Jego celem jest zwalczania bólu ostrego i przewlekłego, relaksacja i wzmocnienie mięśni, zmniejszanie obrzęków, poprawa ukrwienia tkanek (ich odżywienia) oraz działanie przeciwzapalne.
To jedna z metod fizykoterapii wykorzystująca do leczenia promieniowanie laserowe. Zastosowanie w lecznictwie obejmuje wiele chorób.
W fizykoterapii do leczenia wykorzystujemy również efektywnie pole magnetyczne. Zabiegi przede wszystkim stosujemy w pourazowych chorobach narządu ruchu takich jak złamania, stawy rzekome, naderwania ścięgien, więzadeł oraz w chorobie zwyrodnieniowej.
W tej metodzie fizykoterapii do leczenia wykorzystujemy promieniowanie podczerwone. Jego dobroczynne działanie korzystnie wpływa na organizm, łagodząc dolegliwości bólowe, stany zapalne, czy przyspieszając gojenie się ran.
Nasza oferta fizykoterapii obejmuje również zabiegi wykorzystujące do leczenia fale akustyczne. Zabiegi te działają przeciwbólowo, zmniejszają napięcie mięśniowe, hamują procesy zapalne.