O Centrum

Centrum Medyczne Kamionki zapewnia kompleksowe usługi medyczne i rehabilitacyjne świadczone "w jednym miejscu".

 

Centrum Medyczne Kamionki zlokalizowane jest przy ulicy Platanowej 18 w Kamionkach, miejscowości położonej pomiędzy Daszewicami, Szczytnikami i Borówcem, 200 metrów od Galerii Mini w pobliżu punktów usługowo-handlowych takich jak TESCO, ROSSMAN, apteka Amfora, czy piekarnia Natura. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również plac zabaw dla dzieci, siłownia „pod chmurką”, czy plac do gry w bule. Obsługujemy pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-18:00, natomiast w wybrane soboty od 09:00 do 13:00.

 

W ramach Centrum Medycznego Kamionki funkcjonują:

 

Przychodnia Lekarza Rodzinnego

Centrum Medyczne Kamionki posiada kontrakt z NFZ. Nasi specjaliści w ramach Przychodni lekarza rodzinnego mogą dzięki temu udzielać Państwu bezpłatnych porad zdrowotnych. Możliwe jest skorzystanie z konsultacji w następującym zakresie: Lekarz specjalista medycyny rodzinnej, Lekarz specjalista pediatrii,  Pielęgniarka POZ (środowiskowa), Położna POZ (środowiskowa).

 

Poradnia Lekarzy Specjalistów

Centrum Medyczne Kamionki to także placówka oferująca odpłatne świadczenia lekarzy specjalistów. Współpracujemy z ekspertami wielu dziedzin medycyny. Nasz zespół składa się zarówno z młodych, ambitnych lekarzy, jak i doświadczonych praktyków takich specjalizacji jak: Alergolog, Endokrynolog, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Laryngolog, Logopeda, Lekarz medycyny estetycznej, Lekarz medycyny pracy, Lekarz medycyny rodzinnej, Neurolog, Neurolog dziecięcy, Ortopeda, Pediatra, Psycholog dziecięcy, Pulmonolog, Radiolog, Urolog.

 

Laboratorium i Diagnostyka

W Centrum Medycznym Kamionki można skorzystać również z szerokiej oferty badań diagnostycznych.

Oferujemy Państwu możliwość wykonania badań laboratoryjnych w naszym Punkcie pobrań współpracującym z Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej CDL od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 10:30. Placówka oferuje konkurencyjne ceny dla pacjentów komercyjnych, natomiast pacjenci ze skierowaniem od lekarza rodzinnego z Centrum Medycznego Kamionki mają prawo do bezpłatnych badań laboratoryjnych, które są refundowane przez NFZ.

Wykonujemy również badania USG, EEG, EKG, holter EKG, holter ciśnieniowy, spirometria.

 

Rehabilitacja i Integracja sensoryczna

W naszej poradni rehabilitacji pomagamy zniwelować ryzyko wystąpienia urazu i istniejące dolegliwości. Plan powrotu do zdrowia dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych pacjentów, zarówno dorosłych jak i tych najmniejszych. Nasza oferta obejmuje: Rehabilitację dzieci i dorosłych, Fizjoterapię uroginekologiczną, Terapię McKenzie, Falę uderzeniową, Fizykoterapię, Kinesiology Taping, Hydroterapię, Krioterapię ciekłym azotem, Terapię przeciwobrzękową, Masaże, Integrację sensoryczną, Gimnastykę korekcyjną, Terapię ręki, Terapię logopedyczną, Terapię psychologiczną, Terapię pedagogiczną.

 

Wspomaganie Rozwoju Dziecka

Oferujemy skoordynowaną opiekę ukierunkowaną na wspomaganie procesu rozwoju najmłodszych Pacjentów. Nasz zespół specjalistów - Terapeuci integracji sensorycznej, Fizjoterapeuci, Osteopata, Logopeda, Pedagog i Psycholog dziecięcy - przeprowadzi kompleksową diagnozę i wdroży odpowiednią terapię.  

 

Odnowa Biologiczna

Zapraszamy także do skorzystania z oferty odnowy biologicznej, w tym masaży łączących techniki różnych stron świata. Nasi profesjonalni masażyści nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu nasi klienci zawsze wychodzą z gabinetu zrelaksowani.

 

Instytut Urody

To miejsce, w którym dbamy o piękno naszego ciała. Nasi klienci mogą skorzystać z klasycznych zabiegów medycyny estetycznej, poddać się terapii fotoodmładzającej przy zastosowaniu lasera medycznego Fotona, zadbać o swoje ciało podczas zabiegów kosmetologicznych, czy wreszcie skorzystać z laserowego leczenia chrapania.

 

Równoważnia Klub Sportowy

W naszym centrum dbamy również o kondycję fizyczną mieszkańców okolicznych miejscowości. Równoważnia Klub Sportowy daje Ci pełne możliwości pracy nad sylwetką i kondycją między innymi poprzez trening siłowy, funkcjonalny czy grupowe zajęcia fitness.

 

Witaj!