Dorośli

Serdecznie zapraszamy OSOBY DOROSŁE do skorzystania z naszych usług w zakresie profilaktyki, poradnictwa, diagnozowania oraz terapii zaburzeń języka, mowy i komunikacji.
W naszym centrum rehabilitacji pomagamy zniwelować ryzyko wystąpienia urazu i istniejące dolegliwości. Plan powrotu do zdrowia dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych pacjentów.
Fizjoterapia uroginekologiczna stosowana jest najczęściej w przypadku nietrzymania moczu, zaburzeń statyki narządów rodnych, bólu kości ogonowej, bolesnego współżycia oraz blizn.
Najlepsza i najskuteczniejsza metoda leczenia przewlekłych schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego i likwidacji zwapnień.
Nowoczesna fizykoterapia w oparciu o niezawodny sprzęt firmy BTL. Elektroterapia, Laseroterapia, Magnetoterapia, Sollux, Ultradźwięki.
Kinesiology Taping polega na aplikacji na ciele, w ściśle określony sposób, specjalistycznego elastycznego plastra.
Oferujemy masaże wirowe z wykorzystaniem odpowiedniej temperatury i ciśnienia wody. Gwarantowane działanie odprężające, uspokajające i obniżające napięcie mięśni.
Nasza oferta fizjoterapii obejmuje również zabiegi wykorzystujące lecznicze oddziaływanie zimna. Wskazania do zabiegu są bardzo szerokie, często w połączeniu z innymi metodami podnoszą ich skuteczność.
Zabiegi z użyciem mankietów uciskowych na kończyny górne i kończyny dolne to nieodłączny element skutecznej fizjoterapii. Mankiety te, poprzez zmienny nacisk poszczególnych komór na kończynę, nadają odpowiedni kierunek przepływu krwi lub limfy.
Masaż to zabieg polegający na sprężystym odkształcaniu tkanek i zespole ruchów wywierających ucisk na tkanki. Polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą.