Oferta

Masaż gorącą czekoladą to prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Czekolada już od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Znacznie zwiększa  poziom serotoniny i endorfin w mózgu, poprawia nastrój, wzmacnia psychikę oraz podnosi odporność organizmu.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 150 zł

Cena zabiegu (90 min. z peelingiem) 190 zł

Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać za pomocą innych alternatywnych metod. Jest to całkowicie naturalna i nieinwazyjna forma liftingu i odmłodzenia twarzy.

Cennik:

Cena zabiegu (55 min.) 140zł

Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 120zł

Masaż antycelulitowy to zabieg, który zapobiega powiększaniu się pomarańczowej skórki oraz wspomaga odchudzanie.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 140 zł

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg o charakterze rewitalizacyjnym, regenerującym i głęboko relaksacyjnym. Ta forma masażu poprawia elastyczność i jędrność skóry, doskonale regeneruje mięśnie, dodatkowo rozgrzewa, działa przeciwbólowo i silnie odpręża.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 140 zł

Cena zabiegu (90 min.) 170 zł

Masaż bambusem to masaż tkanek głębokich przy zastosowaniu pałek i miotełek bambusowych. Ta forma zabiegu relaksacyjnego posiada również walor terapeutyczny.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 130zł

Zabieg łączący w sobie techniki masaży różnych stron świata: indonezyjski, hawajski, polinezyjski, chiński. Masaż wykonuje się ciepłymi olejami naturalnymi. Jest zabiegiem łączącym elementy akupresury, refleksoterapii i bioterapii.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 140 zł

Cena zabiegu (90 min.) 170 zł

Masaż peelingujący jest zabiegiem silnie detoksykującym, polecany szczególnie osobom z cellulitem i skłonnościami do niego, a także jako zabieg oczyszczający i wygładzający skórę. Wspaniale komponuje się z masażem relaksacyjnym.

Cennik:

Cena zabiegu (90 min.) 170 zł

To połączenie masażu klasycznego i energetyzującego, a niekiedy gimnastyki poszczególnych części ciała. Celem tego zabiegu jest przede wszystkim szybki powrót do równowagi pomiędzy zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Cennik:

Cena zabiegu (40 min., obejmuje grzbiet lub wybrane części ciała) 100 zł

Cena zabiegu (60 min., obejmuje grzbiet lub wybrane części ciała) 120 zł

Cena zabiegu (90 min., obejmuje całe ciało) 160 zł

Ta forma masażu jest zabiegiem wykonywanym za pomocą rozgrzanych, bawełnianych sakiewek wypełnionych ziołami i specjalnymi przyprawami.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 140 zł

Cena zabiegu (90 min.) 170 zł

Jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała.

Cennik:

Cena zabiegu (40 min.) 80zł

Masaż łączący techniki manualne, elementy masażu izometrycznego, masaż bańką chińską, masaż pałkami i miotełkami bambusowymi, pneumatyczny masaż uciskowy.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 140 zł

Masaż głowy jest wspaniałym lekarstwem na stres, ból głowy czy bezsenność, niweluje wszelkie napięcia, rozluźnia mięśnie i skórę głowy, wzmacnia korzenie włosów i poprawia krążenie krwi pod skórą głowy.

Cennik:

Cena zabiegu (30 min.) 80 zł

Masaż izometryczny jest to krótki, ale intensywny masaż wykonywany na napiętych grupach mięśniowych lub na pojedynczym napiętym mięśniu.

Cennik:

Cena zabiegu (30 min.) 100 zł

Oscylacyjne fale akustyczne wywołują wibracje w tkance łącznej a przez to poprawia się jędrność i elastyczność skóry. Podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu, są minimalizowane.

Cennik:

Ramiona 200 zł

Brzuch i boczki 250 zł

Uda 300 zł

Pośladki 200 zł

Uda i pośladki 350 zł

* w pakiecie 5 zabiegów 20% taniej