Oferta

Masaż gorącą czekoladą to prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Czekolada już od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Znacznie zwiększa  poziom serotoniny i endorfin w mózgu, poprawia nastrój, wzmacnia psychikę oraz podnosi odporność organizmu.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 190 zł

Cena zabiegu (90 min. z peelingiem) 250 zł

Japońska technika masażu twarzy zapewnia widoczne i długotrwałe efekty, jakie trudno uzyskać za pomocą innych alternatywnych metod. Jest to całkowicie naturalna i nieinwazyjna forma liftingu i odmłodzenia twarzy.

Cennik:

Cena zabiegu (55 min.) 160zł

Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 180zł

Masaż antycelulitowy to zabieg, który zapobiega powiększaniu się pomarańczowej skórki oraz wspomaga odchudzanie.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 180 zł

Masaż gorącymi kamieniami to zabieg o charakterze rewitalizacyjnym, regenerującym i głęboko relaksacyjnym. Ta forma masażu poprawia elastyczność i jędrność skóry, doskonale regeneruje mięśnie, dodatkowo rozgrzewa, działa przeciwbólowo i silnie odpręża.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 180 zł

 

Masaż bambusem to masaż tkanek głębokich przy zastosowaniu pałek i miotełek bambusowych. Ta forma zabiegu relaksacyjnego posiada również walor terapeutyczny.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 150zł

Zabieg łączący w sobie techniki masaży różnych stron świata: indonezyjski, hawajski, polinezyjski, chiński. Masaż wykonuje się ciepłymi olejami naturalnymi. Jest zabiegiem łączącym elementy akupresury, refleksoterapii i bioterapii.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 180 zł

 

Masaż peelingujący jest zabiegiem silnie detoksykującym, polecany szczególnie osobom z cellulitem i skłonnościami do niego, a także jako zabieg oczyszczający i wygładzający skórę. Wspaniale komponuje się z masażem relaksacyjnym.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 210 zł

To połączenie masażu klasycznego i energetyzującego, a niekiedy gimnastyki poszczególnych części ciała. Celem tego zabiegu jest przede wszystkim szybki powrót do równowagi pomiędzy zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Cennik:

Cena zabiegu (45 min.) 160 zł

Ta forma masażu jest zabiegiem wykonywanym za pomocą rozgrzanych, bawełnianych sakiewek wypełnionych ziołami i specjalnymi przyprawami.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 200 zł

Jest to metoda leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała.

Cennik:

Cena zabiegu (45 min.) 140zł

Masaż łączący techniki manualne, elementy masażu izometrycznego, masaż bańką chińską, masaż pałkami i miotełkami bambusowymi, pneumatyczny masaż uciskowy.

Cennik:

Cena zabiegu (60 min.) 200 zł

Masaż głowy jest wspaniałym lekarstwem na stres, ból głowy czy bezsenność, niweluje wszelkie napięcia, rozluźnia mięśnie i skórę głowy, wzmacnia korzenie włosów i poprawia krążenie krwi pod skórą głowy.

Cennik:

Cena zabiegu (30 min.) 140 zł

Masaż izometryczny jest to krótki, ale intensywny masaż wykonywany na napiętych grupach mięśniowych lub na pojedynczym napiętym mięśniu.

Cennik:

Cena zabiegu (30 min.) 140 zł

Oscylacyjne fale akustyczne wywołują wibracje w tkance łącznej a przez to poprawia się jędrność i elastyczność skóry. Podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu, są minimalizowane.

Cennik:

Ramiona 200 zł

Brzuch i boczki 250 zł

Uda 300 zł

Pośladki 200 zł

Uda i pośladki 350 zł

* w pakiecie 5 zabiegów 20% taniej