lek. Alicja Przybycin

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy, Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz Alicja Przybycin ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2009 roku. Wysoki wynik Lekarskiego Egzaminu Państwowego umożliwił jej rozpoczęcie specjalizacji z Otorynolaryngologii w trybie rezydenckim. Od 2018 roku po zdaniu Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, posiada tytuł Specjalisty Otorynolaryngologii. Od 2017 roku jest asystentem na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, gdzie prowadzi zajęcia ze studentami.

Obecnie pracuje na Oddziale Laryngologicznym Szpitala w Śremie oraz w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu. W 2020r. w uznaniu zdobytej wiedzy i doświadczenia została wybrana na stanowisko Kierownika Oddziału Laryngologii Szpitala Powiatowego im. T. Malińskiego w Śremie.

Pani doktor posiada również umiejętności i doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, co bezpośrednio wiąże się z jej codzienną pracą jaką są operacje w obrębie głowy i szyi.

Godziny pracy:

Poniedziałek 17:00 - 19:00

Środa 17:00 - 19:00

Czwartek 16:00 - 18:00

 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są w poniedziałek, środę, czwartek oraz w wybrane soboty - prosimy o kontakt z rejestracją.

Cennik:

Konsultacja laryngologiczna 250 zł

Konsultacja laryngologiczna z drobnym zabiegiem 280 zł

Zabieg laserowego leczenia chrapania (pakiet 3 zabiegów) 1500 zł

Zabieg laserowego leczenia chrapania (1 zabieg) 700 zł

Zabieg laserowego leczenia chrapania (przypominający) 500 zł

Kwalifikacja lekarska przed zabiegiem 250 zł

Zabieg laserowego podcinania wędzidełka 350 zł