mgr Anna Drzewiecka

Położna POZ, Specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, Doradca laktacyjny, Edukator ds laktacji

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku Położnictwo. Studia ukończyła z tytułem magistra. Ukończyła dodatkowe kursy między innymi kurs specjalistyczny pielęgniarstwo rodzinne dla położnych, leczenie ran, ktg, ordynowanie i wypisywanie recept a także edukacja i wsparcie kobiet w okresie laktacji.

Posiada także uprawnienia do pobierania cytologii potwierdzone certyfikatem. Ukończyła rozszerzony kurs ''Problemy w laktacji'' w Centrum Nauk o Laktacji w Warszawie. Obecnie w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa ginekologiczno -położniczego.

Aktywnie uczestniczy w konferencjach organizowanych przez Polskie Centrum Edukacji czy też Akademię Umiejętności Nowoczesnej Położnej. Swoje umiejętności zawodowe zdobywała w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu klinicznym w Poznaniu przy ul. Polnej, następnie pracując jako Położna środowiskowa w Szkole Rodzenia oraz Przychodni.

Prywatnie mama małego Antosia.