mgr Anna Klessa

Dietetyk

Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego: Dietetyki i Biologii, a także Przygotowania Pedagogicznego w Wielkopolskiej Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej (2017r.).

Ukończenie powyższych kierunków dało szerszą perspektywę w podejściu do Pacjenta i kompleksowym zrozumieniu Jego potrzeb. Priorytetem jest nie tylko ułożenie jadłospisu, ale także edukacja żywieniowa, zachęcenie do aktywności fizycznej oraz finalnie wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych do codziennego życia.

Zdrowy styl życia jest jej pasją, więc stale pogłębia wiedzę w tym zakresie, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach organizowanych np. przez Food Forum czy Instytut Edukacji Żywieniowej.

Jako mama małej córeczki wie, że oprócz zbilansowania posiłku istotny jest również krótki czas jego przygotowania, stąd też w jadłospisach nacisk kładzie na prostotę, szybkość wykonania potrawy oraz dostępność produktów.

Wolne chwile spędza aktywnie, wędrując po górach oraz trenując sporty wytrzymałościowo-siłowe. Pasjonuje się również motoryzacją.

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00